CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Gabriel Mazur

Na co se můžete těšit?

60

,
Horský vůdce UIAGM 

Vyrůstal jsem na severu Slovenska. Vedle své vášně k horám se zajímám o Tibetské buddhistické učení.

Devítileté studium v tibetském klášteře ve střední Francii a uplatňování získaných poznatků v životě, osobním rozvoji, partnerství, v tréninku a během své práce horského vůdce, mi ukazují cestu, jak pracovat se svými klienty.

Horolezectví dlouhodobě přináší chvíle stresu, strachu a objektivního nebezpečí. To se společně mísí s nudou a krátkými okamžiky intenzivního uspokojení, pocity štěstí a úspěchu a související další nespokojeností. Je to jako v dlouhodobém vztahu. Procházíme různými emocemi, od přitažlivosti, averze, lhostejnosti po strach ze ztráty. To vše je ideální příležitost, jak sám se sebou pracovat a jak trénovat svou mysl.

Tato kombinace zkušeností z hor a buddhistické filozofie mne učí, jak žít ve strachu, a přesto jej paralyzovat. Jak cítit zoufalství a dokázat se od něj oddělit a umět se rozhodnout. Jak být pod tlakem, umět se koncentrovat a udělat JUST ONE STEP.
Horolezectví, ať už to venku nebo uvnitř sebe sama, je můj svět, kde se rád pohybuji.

Co potřebuji vědět?
Mám zájem o akci: Gabriel Mazur    Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

    přijmout všenastavitodmítnout

    SPOLUPRACUJEME

    festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

    © archa