CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

O nás

V cestovní kanceláři Himalaya se specializujeme na širokou řadu služeb v oblasti horské tématiky. Působíme na českém i zahraničním trhu. Umíme zařídit expediční a horskou logistiku po celém světe.

Klientům poskytujeme kvalitní služby podložené našimi dlouhodobými zkušenostmi a celoživotním vzděláváním našich horských vůdců s licencí IFMGA (UIAGM).

Vaše bezpečnost při pohybu na horách je pro nás na prvním místě.

Od začátku našeho působení jsme zrealizovali přes 14 himalájských 8000 expedic, 52 horských výstupů v Alpách, Jižní a Severní Americe, Africe, přes 12 heliski sezón, pomohli přes 1000 klientům připravit se na pohyb na skalách, sněhu a ledu. V současné době s klientem dokončujeme Seven Summits a připravujeme pro vás řadu nových horských akcí.

Akci pro vás osobně připravíme a zajistíme kompletní logistiku do vybraných destinací celého světa, čímž se řadíme mezi unikátní cestovní kancelář.

Individuální přístup – vaše požadavky a cíle jsou pro nás důležité.

S každým klientem nebo skupinou klientů spolupracujeme individuálně, společně vypracujeme plán vaší cesty. Zakládáme si na kvalitě připravovaných projektů.

Z historie

První expedice na osmitisícovku s týmem Himalaya 8000 se podařila uskutečnit již v roce 1993 a následovaly další. Po řadě výstupů v Himalájích a Karakorumu jsme připravili méně náročnější a dostupnější akce pro širší partu kamarádů. Zájem se rychle rozrůstal. Od roku 2002 pořádáme komerční akce v horách celého světa.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout

SPOLUPRACUJEME

festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

© archa