CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Před odjezdem

Zde jsme shromáždili odpovědi na některé z otázek, které často dostáváme před vaší cestou s námi.

Proč si najmout horského vůdce UIAGM?

Alpinismus, lezení nebo lyžování ve volném terénu a skialpinismus s horským vůdcem vám poskytne klid v duši a vědomí, že jste si vybrali toho nejlepšího.

Čeští horští vůdci mají nejvyšší mezinárodní kvalifikaci pro vedení v horách. Zvládnou všechny typy terénu, od lyžařských stop až po vrcholky nejvyšších hor světa. Minimalizují riziko vaší bezpečnosti.

Vůdce vám také může dát pár užitečných tipů, které vám pomohou zlepšit vaši techniku v náročnějších podmínkách. Také vám může pomoci pokračovat do libovolných míst na světě, kam vás vaše hory zavedou, a na úroveň, k níž směřujete.

Jak se přihlásit na zájezd, jak zaplatit?

Pošlete přihlášku formulářem na této stránce. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Zálohu je potřeba zaplatit do 10 dnů od uzavření smlouvy převodem na účet. Doplatek za akci dle instrukcí v cestovní smlouvě. Případně nám pište a volejte, pokud se potřebujete zeptat nebo máte individuální požadavky.

Kdy obdržím bližší informace k zájezdu?

Bližší informace si můžete přečíst u jednotlivých nabídek zájezdu. Další podrobné pokyny zasíláme e-mailem se smlouvou a nejpozději 7 dní před odjezdem si potvrdíme aktuálnost informací ohledně hodiny a místa srazu, kontakty apod.

Všeobecné podmínky…

V přiložených všeobecných podmínkách najdete veškeré informace o přihlašování na zájezdy, uzavírání smlouvy o zájezdu, údaje o platbách a informace o pojištění jak klientů, tak cestovní kanceláře.

Mohu si u vás sjednat cestovní pojištění?

U nás si můžete zařídit členství i výhodné pojištění, a to nejen na cesty do hor a na všechny vaše cesty do zahraničí.

Dokumenty:

Výpis z obchodního rejstříku CK Himalaya

Pojištění proti úpadku

Všeobecné obchodní podmínky CK Himalaya

VOP a informace k pojištění UNIQA

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout

SPOLUPRACUJEME

festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

© archa