CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Rock and Mind lezecký workshop

Na co se můžete těšit?

Vlastní cestu budování sebedůvěry.

Jak si poradit se strachem.

Osobní pokrok v tradičním lezení.

Zábavu lezecké komunity.

Spojené státy americké

Red Rocks

39.8116044, 114.4030686


léto 2024 na objednávku


Gabriel Mazur


na vyžádání

Jak získat v lezení sebedůvěru a poradit si se strachem?

Zúčastněte se lezeckého workshopu s Gabrielem Mazurem, UIAGM horským vůdcem a Jaradem Stilesem, AMGA certifikovaným vůdcem. Provedou vás cestou budování sebedůvěry v tradičním lezení. 

Systémově pracujeme se třemi druhy strachu: z neznáma, z toho – co známe a se strachem ze selhání. To, co se na workshopu naučíte, budete moci umět propojit s vaším dalším osobním vývojem v lezení při on-sight, obávaných red points, při soutěžích atd.

Ve výcviku se zaměřujeme především na trénink pádů a jištění. Vše probíhá pod naším dohledem. Průběh zaznamenáváme také na kameru, abychom si společně udělali video analýzu vašeho progresu a co je potřeba udělat proto, abyste se posunuli ještě dále.

Získané dovednosti  během 3denního intenzivního workshopu využijete nejen při lezení, ale také v každodenním životě. JUST ONE STEP k vaší větší sebedůvěře…


Co potřebuji vědět?

Pro koho je akce určena?

Jste vyznavač tradičního lezení, který si chce posílit svou sebedůvěru při lezení a chce zvládat obtížné pasáže s větší lehkostí. Chcete si rozšířit své dovednosti a techniky v lezení, abyste se necítili pod drilem tohoto sportu, ale naopak si ho a váš progres v něm dokázali užít.

Kdo jsme my?

Gabriel Mazur je aktivní UIAGM horský vůdce, který vede své klienty po celém světě. Dříve pracoval jako lezecký trenér v The Castle Climbing Center Competition Team v Londýně ve Velké Británii. Ve své práci s myslí a psychologií člověka vychází ze svých 9 let tréninku mysli v tibetské buddhistické Hermitage. Práce na vnitřním nastavení sebe sama je jeho vášeň.

Jak velká je skupina?

Při výuce se velmi zaměřujeme na nácvik v praxi a individuálními přístupu, proto skupinka na workshopu má maximálně 6 účastníků.

Co zahrnuje cena za akci?

Cena zahrnuje: prvotřídní koučování, ubytování v pohodlném sdíleném domě, čerstvě připravená snídaně a večeře, denní jóga a meditační sezení, pojištění storna. Cena nezahrnuje: dopravu, cestovní pojištění.  

Jaké pojištění doporučujete?

Nejvhodnější je pojištění/členství Alpenverein. Pokud jej nemáte, můžete zařídit u nás a využijete jej tak po celý rok. Nabízíme také pojištění Uniqa na tzv."nepojistitelné" sporty pod vedením UIAGM horského vůdce.
Mám zájem o akci: Rock and Mind lezecký workshop  Skály » další akceSpeciality » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa