CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Jak zdravě chodit po horách, abyste si to užili?

Na co se můžete těšit?

Dozvím se, jak na to, aby se správná chůze stala samozřejmostí

Jak zregenerovat po treku

Výstup na Smrk 1124m

Relaxace a meditace

Příjemné prostředí Jizerských hor

Individuální konzultace pohybových problémů

Česká republika

Jizerské hory

50.9608144, 15.2495328


1. – 3. října 2021


Lektoři: Nikol Rožcová, Pavlína Housová, Eva Toman Rousová


Zaváděcí cena 4 600,-

 

Program:

Pátek:

 • příjezd v 11.00 a u společného oběda v blízké restauraci seznámení a představení programu
 • 11.00 – 15.00: dvouhodinový praktický trénink zdravé chůze v příjemném prostředí přírody v okolí ubytování (motorika funkce pánve při chůzi, procházka s praktickým nácvikem zdravého pohybu)
 • 15:00-16:00: ubytování
 • 16:00 – 18:00 jóga se zaměřením na aktivitu pánevního dna a chodidla, relaxační meditace
 • 18:00 – 19:00 večeře
 • 19:00 – posezení, táborák

Sobota:

 • 7:30 – 9:00 snídaně
 • 9:00 – 17:00 celodenní výlet s výstupem na Smrk 1124m s přestávkami na oddech a malý trénink: doplnění páteční lekce: haluxy, výběr bot a barefoot, jak správně nosit batoh, kompenzace kulatých zad a protažení, individuální konzultace
 • 17:00 – 19:00: fasciální strečink a míčkování – jak účinně regenerovat a protahovat svaly a uvolňování fascií , automasáž a relaxační meditace na závěr
 • 19:00: večeře
 • 20:00: posezení

Neděle:

 • 7:30 – 9:00 snídaně a vyklizení pokojů
 • 9:00 – 14:00 krátká bosá rozcvička pro zdravé nohy a upevňování získaných dovedností kratším výletem.

Místo: Jindřichovice pod Smrkem, Jizerské hory: https://www.e-chalupy.cz/jizerske_hory/ubytovani-jiindrichovice-pod-smrkem-samota-pod-smrkem-9659.php

 

Nikol Rožcová – ženský pohybový terapeut, osobní trenér, metodik zdravého pohybu.

Nikola působí jako metodik zdravého pohybu – zdravá chůze, běh. Specializuje se na ženskou gynekologickou fyzioterapii (cvičení a jóga v těhotenství, zdravotně-kompenzační cvičení, masáže, specializované cvičení po porodu, harmonizace pánevního dna, aktivace hlubokých svalů břicha a pánve. Od roku 2003 se věnuje trenérství v body and mind jako fitness, pilates, jóga, zdravotní tělesná výchova a plavání. Vystudovala Technickou univerzitu – pedagogickou fakultu se zaměřením na Management a ekonomika ve sportu a v tělovýchově.

Pavlína Housová – horolezkyně a běžkyně, zakladatelka Prvního dámského horské klubu a manažerka CK Himalaya s.r.o.

Pavlína se v horách pohybuje dlouhá léta a koordinuje cestovatelské aktivity a horské expedice pro www.ckhimalaya.com. V Himalájích se podívala na Mera Peak (6444m), v roce 2011 se zúčastnila expedice na Čo Oju (8201m). Společně s manželem vylezli polským traverzem na Aconcaguu (6962m) a řadu alpských čtyřtisícovek. V současné době se věnuje horskému průvodcování a s rodinou skalnímu lezení, běhu na lyžích a jiným sportům. Pavlína je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně oboru Průmyslové inženýrství.

Eva Toman Rousová –  původní profesí procesní inženýrka, zájem o lidi ji však od výrobních systémů zavedl ke vzdělávání a rozvoji organizací i jednotlivců. Na mateřské dovolené založila značku EAT-fit a vyrábí bezlepkové směsi. K tomu provozuje e-shop zaměřený na zdravé potraviny pro různá dietní omezení. Průběžně vaří, peče, zahradničí, píše vlastní blog a sem tam zaváže tenisky na dva uzly a někam si zaběhne.

FOTO: a href=’httpswww.freepik.comphotoswoman’Woman photo created by wirestock – www.freepik.coma

 

Co potřebuji vědět?

Pro koho je aktivita vhodná?

Pro všechny, kteří chtějí nejenom zrelaxovat, ale dozvědět se více o zdravém pohybu při chůzi, s batohem, dlouhých trecích.

Co je zahrnuto v ceně?

Zahrnuje: program, ubytování. Nezahrnuje: doprava a strava. Obědy v blízké restauraci nebo během výletu. Snídaně a večeře zajišťuje Eva Toman Rousová, snídaně 75,- a večeře 125,-.

Můžu přijet v pátek večer?

Ano, nejlépe na hodinu jógy. Budeme se snažit vám věnovat individuálně následující den.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlašte se přes formulář a my se vám ozveme s potvrzením účasti a dalšími detaily.

Mám zájem o akci: Jak zdravě chodit po horách, abyste si to užili?  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa