CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Petr Novotný

Na co se můžete těšit?

40

,
Horský vůdce UIAGM 

Doma mne učili, že je slušností pozdravit a představit se, tedy  jen krátce…

Dobré ráno, odpoledne či večer, zdraví Vás Petis!

Ve „vertikálním světě“ se pohybuji celkem 35 let. V turistickém ruchu pak od roku 1991 a opravdové „guidování“ začalo rokem 2007. Zjišťuji, že PRÁVĚ TO mě poslední dobou naplňuje a uspokojuje čím dál více! Po absolvování Ironmana (2017), kdy jsem si tak nějak ukojil „sportovně-ješitostní“ ambice, mě NYNÍ SPÍŠE BAVÍ fotit rozesmáté tváře doprovázených a spokojených rekreantů v popředí horských scenérií na jimi vybraných výletech ve všemožných destinacích a lokalitách!

Dočetli-li jste až zde, DĚKUJI Vám za obětovaný čas a pokud by to někomu přeci jen nestačilo,  tak více textu, včetně novinek najdete na mých osobních webových stránkách: www.petis.info. Každopádně všichni BUĎte FIT a možná někdy a někde HORE ZDAR či DOVIDENIA!

Co potřebuji vědět?
Mám zájem o akci: Petr Novotný    Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

    přijmout všenastavitodmítnout

    SPOLUPRACUJEME

    festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

    © archa