CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Pavlína Housová

Na co se můžete těšit?

20

,
Koordinátorka aktivit CK Himalaya

Pavlína koordinuje naše aktivity cestovní kanceláře a pečuje o to, aby vše proběhlo správně a k vaší spokojenosti. Pro CK pracuje také jako skalní instruktor a horský průvodce.

Pavlína dlouhá léta pracovala v nadnárodních korporátních společnostech v oblasti Komunikace, Change management a HR. Nyní se rozhodla věnovat profesně aktivitám, které naplňovaly její volný čas, a to horám.

V horách se pohybuje dlouhá léta. V Himalájích se podívala na Mera Peak (6444m), Lobuche East (6,119 m), Island Peak (6,165 m). Pravidelně jezdí na Kilimanjaro (5,895 m), Ararat (5,137 m) a další kopce. V roce 2011 se zúčastnila expedice na Čo Oju (8201m). Společně s manželem vylezli polským traverzem na Aconcaguu (6962m) a řadu alpských čtyřtisícovek. V současné době se věnuje s rodinou skalnímu lezení, běhu na lyžích a jiným sportům. Ve volném čase ráda navrhuje interiéry svým přátelům.

Pavlína má certifikaci Národní horský průvodce a je absolventkou vzdělání „Mezinárodní horský průvodce UIMLA“. Je absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně oboru Průmyslové inženýrství.

Žije s rodinou na severu Čech v Liberci.

Co potřebuji vědět?
Mám zájem o akci: Pavlína Housová    Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

    přijmout všenastavitodmítnout

    SPOLUPRACUJEME

    festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

    © archa