CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ
1denní túra v Krkonoších na skialpech nebo sněžnicích

Vánoční soutěž!

Na co se můžete těšit?

Naděl si s CK Himalaya úžasný vánoční dárek!

,


Zima 2020/2021Naděl si s CK Himalaya úžasný vánoční dárek!

Pro naše klienty vyhlašujeme vánoční soutěž. Zúčastnit se jí mohou všichni klienti, kteří si do 14. prosince objednají zimní akci (akce prosinec 2020 – březen 2021) – vybírat můžete z naší nabídky zimních akcí.

Co můžete za vánoční dárek vyhrát:

 • 1x rukavice SKI TRAB
 • 1x batoh Klättermusen
 • 1x dárkový poukaz v hodnotě 500,- na letní akce CK Himalaya

Výherci vánočních dárků budou vylosováni ve čtvrtek 17. prosince. Obeznámeni budou emailem, na našich facebookových stránkách a instagramu ck.himalaya.

 

O hlavní výhru dárkový poukaz v hodnotě 1000,- na letní akce CK Himalaya soutěží všichni klienti, kteří se zúčastní zimních akcí prosinec 2020 – březen 2021. Výherce bude vylosován v úterý 6. dubna a obeznámen emailem.

Soutěž se řídí dle pravidel soutěže – popsány níže.

Co potřebuji vědět?

Pravidla soutěže

PODMÍNKY A PRAVIDLA SOUTĚŽE 1. fáze soutěže probíhá do 14. prosince 2020 a 2. fáze soutěže s hlavní výhrou do 31. 3. 2021. Jak se do soutěže zapojit? Zakoupením zimní akce v období prosinec 2020 - březen 2021 do určeného data v rámci dané fáze soutěže. Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 18 let. Výherci vánočních dárků budou vylosováni ve čtvrtek 17. prosince 2020 a výherce hlavní výhry bude vylosován v úterý 6. dubna 2021 a obeznámen emailem. Ceny: 1x rukavice SKI TRAB, 1x batoh Klättermusen, 1x dárkový poukaz v hodnotě 500,- na letní akce CK Himalaya, 1x dárkový poukaz v hodnotě 1000,- na letní akce CK Himalaya. Soutěžící poskytuje svou účastí v soutěži souhlas s případnou prezentací úspěchu soutěže a dále k prezentaci na vybraných komunikačních kanálech společnosti. Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování vykazuje známky nekalého či podvodného jednání nebo poškozuje dobré jméno společnosti. Soutěžící poskytuje svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže stanovené organizátorem a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazuje si organizátor právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže. Organizátor si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže, případně soutěž zastavit, odložit či zcela bez náhrady zrušit. Žádná z cen v soutěži není vymahatelná. Pokud si výherci z jakéhokoliv důvodu nepřeberou ceny, nevzniká žádné právo na náhradní finanční plnění či jinou náhradu. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Výhry nezískají soutěžící, kteří nesplní byť jen okrajově či částečně stanovené podmínky pro získání výher. Pořadatel tímto nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tito nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Organizátora než uvedená v těchto pravidlech. Organizátorem soutěže je společnost: CK Himalaya s.r.o., Heydukova 1589/6, 180 00  Praha 8. e-mail: info@ckhimalaya.com IČO: 02441241 DIČ: CZ02441241 Ze získání výhry jsou vyloučení zaměstnanci organizátora a rodinní příslušníci. Výhru nelze vymáhat soudní cestou a není možné za výhru požadovat finanční plnění. Ve sporných případech si organizátor vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností. V otázkách zde neupravených se soutěž řídí právním řádem České republiky s vyloučením kolizních norem mezinárodního práva soukromého.

Mám zájem o akci: Vánoční soutěž!  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa