CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Snow kempy 2021 – Rakousko Sölden

Na co se můžete těšit?

Zdokonalení vašeho lyžařského stylu

Práce s nejlepšími lyžařskými instruktory

Příjemná atmosféra a fajn lyžařská parta

Rakousko

,


27. - 31. 10. 2021 Ski Camp
11. - 14. 11 2021 Skialp Camp
18. - 21. 11. 2021 Ladies Camp
25. - 28. 11. 2021 Ski Camp

Snowcamps


Uvedeny v detailnějším popisu

Přijeďte do SNOWCAMPS a zdokonalte svůj lyžařský styl!

Setkáte se s dalšími lyžařskými nadšenci a zalyžujete si s těmi nejlepšími instruktory v oboru. Kempy jsou pořádány v rakouském Söldenu. Věnujeme se hlavně lyžování, ale i skialpu nebo telemarku, pořádáme i kempy pouze pro ženy. Zdokonalíme vaše lyžování a využíváme k tomu ty nejlepší metody, které jsme léta sbírali po celém světě.

Termíny:

27. – 31. 10. 2021 Ski Camp

11. – 14. 11 2021 Skialp Camp

18. – 21. 11. 2021 Ladies Camp

25. – 28. 11. 2021 Ski Camp

Ale SNOWCAMPS nejsou jen o drilu. Unikátní je jejich atmosféra. Čas strávený se stejně naladěnými lidmi, sdílení informací i touha po vědění.

Přijeďte si to s námi a naším zkušeným týmem vyzkoušet. Těšíme se na vás!

Organizátor: Snowcamps

Co potřebuji vědět?

Více informací Ski Camp 27. - 31. 10. 2021

Čtyřdenní kemp v rakouském Söldenu je zaměřen na zdokonalení vaší lyžařské techniky. Lyžovat budete v malých skupinách s top instruktory z našeho týmu, kteří vám představí současné trendy a v případě dobrých sněhových podmínek vás zasvětí i do základů lyžování mimo upravené sjezdovky. V případě většího zájmu máte i možnost vyzkoušet jízdu v obřím slalomu, který pro vás na mírné trati můžeme postavit. Součástí kempu je i natáčení a video analýza vašeho lyžování, nebo večerní programy věnované technice lyžování i vybavení. Program: 1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu 2. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška 3. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška 4. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování 5. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách. Cena kempu 10 990,-    Obsahuje čtyři dny lyžování s top instruktory, každodenní video analýzu vašeho lyžování profesionálních programech Dartfish a Coach´s Eye, slevu 20% do největšího evropského testovacího centra na ledovci, tričko. V ceně není zahrnuta doprava, strava, permanentka, ubytování, pojištění. Ubytování můžeme zajistit v apartmánech s kuchyní, cca. 35 euro/noc/osoba. Min. počet účastníků 4, max. počet účastníků v jedné skupině 7.

Více informací Skialp Camp 11. -14. 11. 2021

Třídenní kemp v rakouském Söldenu je určen hlavně pro začínající, ale i pokročilé skialpinisty. Po celý čas budete mít k dispozici profesionálního horského vůdce, který vám poradí nejen s technikou jízdy v neupraveném terénu, ale třeba i s nákupem vhodného vybavení. Součástí kempu bude také lavinová problematika. Osvojíte si práci s lavinovým vyhledávačem, naučíte se používat lavinovou sondu, vyzkoušet můžete i speciální lavinové batohy. Kromě krátké skialpové túry v okolí lyžařského střediska na vás ale čekají i workshopy s naším týmem instruktorů, kteří vám dají mnoho cenných tipů pro vylepšení vaší lyžařské techniky nejen na upravené sjezdovce a podrobí vaše lyžování i stále oblíbenější video analýze. Program: 1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu 2. den - lyžování s top instruktory a workshopy s horským vůdcem 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška o skialpu 3. den - lyžování s top instruktory a workshopy s horským vůdcem 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška o lavinách 4. den - lyžování s top instruktory a workshopy s horským vůdcem 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách    Cena kempu 8 490,-    Obsahuje tři dny lyžování s top instruktory, video analýzy vašeho lyžování profesionálních programech Dartfish a Coach´s Eye, workshopy s horským vůdcem, večerní program, slevu 20% do největšího evropského testovacího centra na ledovci, tričko. V ceně není zahrnuta doprava, strava, permanentka, pojištění a ubytování. Ubytování můžeme zajistit v apartmánech s kuchyní, cca. 35 euro/noc/osoba. Min. počet účastníků 4, max. počet účastníků v jedné skupině 7.

Více informací Ladies Camp 18. - 21. 11. 2021

Třídenní kemp v rakouském Söldenu je unikátní příležitostí zalyžovat si v čistě ženském kolektivu! Kemp je určen pro ženy, které chtějí své lyžařské dovednosti vylepšit v příjemné atmosféře, aniž by se musely přizpůsobovat tempu a nárokům mužských účastníků. Tempo dne bude totiž přesně takové, jaké si ho samy zvolíte a navíc budete mít k dispozici instruktorku, která bude reagovat pouze na vaše specifické potřeby. Vaše lyžování posune také každodenní video analýza a z kempu si navíc odvezete parádní fotky od našeho fotografa. Zatrénovat si v prostředí podobně naladěných žen může vaše lyžování posunout mnohem dál, než si nyní dokážete představit. Program: 1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu 2. den - lyžování s top instruktorkami 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška o technice i vybavení 3. den - lyžování s top instruktorkami 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování 4. den - lyžování s top instruktorkami 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách    Cena kempu 8 490,-    Obsahuje tři dny lyžování s top instruktorkami, video analýzy vašeho lyžování na profesionálních programech Dartfish a Coach´s Eye, večerní program, slevu 20% do největšího evropského testovacího centra na ledovci, tričko. V ceně není zahrnuta doprava, strava, permanentka, pojištění a ubytování. Ubytování můžeme zajistit v apartmánech s kuchyní, cca. 35 euro/noc/osoba. Min. počet účastnic 4, max. počet účastnic v jedné skupině 7.

Více informací Ski Camp 25. - 28. 11. 2021

Třídenní kemp v rakouském Söldenu je zaměřen na zdokonalení vaší lyžařské techniky. Lyžovat budete v malých skupinách s top instruktory z našeho týmu, kteří vám představí současné trendy a v případě dobrých sněhových podmínek vás zasvětí i do základů lyžování mimo upravené sjezdovky. V případě většího zájmu máte i možnost vyzkoušet jízdu v obřím slalomu, který pro vás na mírné trati můžeme postavit. Součástí kempu je i natáčení a video analýza vašeho lyžování, nebo večerní program věnovaný technice lyžování i vybavení. Program 1. den - příjezd, ubytování, zahájení kempu 2. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování, večerní přednáška 3. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, video analýza lyžování 4. den - lyžování s top instruktory 4 - 5 hodin denně, odjezd v odpoledních hodinách    Cena kempu 8 490,-    Obsahuje tři dny lyžování s top instruktory, video analýza vašeho lyžování profesionálních programech Dartfish a Coach´s Eye, večerní program, slevu 20% do největšího evropského testovacího centra na ledovci, tričko. V ceně není zahrnuta doprava, strava, permanentka, pojištění a ubytování. Ubytování můžeme zajistit v apartmánech s kuchyní, cca. 35 euro/noc/osoba. Min. počet účastníků 4, max. počet účastníků v jedné skupině 7.
Mám zájem o akci: Snow kempy 2021 – Rakousko SöldenAlpy » další akceSníh » další akce

SPOLUPRACUJEME

festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenverainCMGAAIRpro

© archa