CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Skialpová túra v Paso Pehuenche v Argentině

Na co se můžete těšit?

Lyžařský zážitek v odlehlé divoké argentinské přírodě

Návštěva vinařské oblasti Mendozy

Výborná argentinská kuchyně v horském prostředí

Argentina

Paso Pehuenche

-35.9817503, 290.39407


polovina srpna - polovina září


Gabriel Mazur


od 2190€ / osobu pro skupinu 4 lyžařů + storno pojištění
od 1990€ / osobu pro skupinu 5 lyžařů + storno pojištění
od 1790€ / osobu pro skupinu 6 lyžařů + storno pojištění

 

Jste skupina a rádi byste vyrazili za exotikou a užili si lyží? Nabízíme vám skialpovou túru v oblasti Paso Pehuenche v Argentině.

Nejdříve se zastavíme na prohlídku vinných sklepů v okolí Mendozy a poté následuje 5 dnů na lyžích v odlehlé horské oblasti. Budeme se pohybovat ve vyšších nadmořských výškách a ubytováni budeme v pohodlných stanech. I v těchto podmínkách si budeme užívat výborné argentinské kuchyně a vína. Pokud to podmínky dovolí, zrelaxujeme naše unavená těla v horkých horských vodních pramenech.

Tento výlet je určen pro zkušenější lyžaře. Poskytneme vám co největší pohodlí, ale nezapomeňme, že se pohybujeme v divoké přírodě.

Celý výlet je rozplánován na 7 dní a na vaše přání je možné jej zrealizovat od poloviny srpna do poloviny září.

Co potřebuji vědět?

Pro koho je akce určena?

Pro zkušené lyžaře.

Jaký je program?

První den si v Mendoze prohlédneme vinné sklepy. Poté nás čeká přesun do Paso Pehuenche. 5-6 dnů  ski strávíme túrami v úžasném prostředí And, to je samozřejmě na tom to nejlepší. Horský vůdce UIAGM vybírá túry aktuálně dle podnebních podmínek a vašich zkušeností. Poté návrat do Mendozy.

Kdo jsme?

Gabriel Mazur je aktivní UIAGM horský vůdce, který vede své klienty po celém světě. Dříve pracoval jako lezecký trenér v The Castle Climbing Center Competition Team v Londýně ve Velké Británii. Ve své práci s myslí a psychologií člověka vychází ze svých 9 let tréninku mysli v tibetské buddhistické Hermitage. Práce na vnitřním nastavení sebe sama je jeho vášeň.

Jak velká je skupina?

Při výuce se velmi zaměřujeme na nácvik v praxi a individuálními přístupu, proto skupina má maximálně 6 účastníků.

Co zahrnuje cena za akci?

Cena zahrnuje: 1x noc v Mendoze, 5x noc v Paso Pehuenche - dome tent, 7 dní strava, přeprava z Mendozy do Paso a zpět, UIAGM horský vůdce, horský vůdce asistent, pojištění storna. Cena nezahrnuje: letenku do Mendozy a zpět, vybavení, alkoholické drinky a stravu nad rámec plné penze, cestovní pojištění, nocleh před a po akci.  

Jaké pojištění doporučujete?

Nejvhodnější je pojištění/členství Alpenverein. Pokud jej nemáte, můžete zařídit u nás a využijete jej tak po celý rok. Nabízíme také pojištění Uniqa na tzv."nepojistitelné" sporty pod vedením UIAGM horského vůdce.
Mám zájem o akci: Skialpová túra v Paso Pehuenche v Argentině  Expedice a treky » další akceSníh » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa