CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Lezecký kemp Toulava na lodích

Na co se můžete těšit?

Pádluj a lez!

Intenzivní lezecký trénink pro celou rodinu.

Návštěvu nejzajímavějších lezeckých oblastí Táborska.

Dobrodružnou dopravu na lodi po Lužnici.

Doprovodný program pro vaše malé děti.

Česká republika

Táborsko

49.4122964, 14.6479306


17. - 24. července 2021


Další termíny během červenec - srpen 2021 na vaše přání!

Víťa Novák (vedoucí), Petr Kejklíček, Josef Šimůnek a další


10 499,- dospělý (min. 4 účastníci)
4 950,- dítě (druhé dítě zdarma)

Pojeďte s námi na lezecký – vodácký kemp pro začátečníky, pokročilé, mládež a dospělé – Pádluj a lez! Na Táborsku se nachází dostatek kvalitních lezeckých oblastí pro výcvik i trénink. Loď využijeme jako dopravní prostředek k přejezdům do dalších lokalit na Bechyňsku. Na naše toulavé dobrodružství se s námi mohou vydat celé rodiny.

Během sedmi dní tak poznáme různé lezecké oblasti Táborska. S horskými vůdci UIAGM projdete praktickým výcvikem lezení v různých skalních terénech. Zdokonalíte se v lezení, slaňování, práci s lanem, práci s  knižním průvodcem aj. Čekají vás lezecké cesty obtížnosti 2-6st.UIAA, ferrata, vodáctví na lodi a spousta zábavy. Abychom zabavili vaše malé děti, zatímco budete viset na laně, připravili jsme si pro ně doprovodný program. Večer nás čekají společné táboráky.

Základnou nám bude stanový kemp a odtud budeme vyrážet za lezením do okolí. V dalších dnech se budeme přesouvat splutím po Lužnici do Bechyně a navštěvovat další skalní oblasti. Čeká nás i přespání pod převisem.

Vydejte se s námi objevovat krásu Táborska a užít si spoustu zábavy! 

Horský vůdce UIAGM má nejvyšší mezinárodní licenci pro práci v horách a disponuje odpovědnostní pojistkou.

Co potřebuji vědět?

Jaký je program akce?

Po: sraz v Táboře v 9,00hod. v Prvním lomu, úvodní výcvik, rozlezení, via ferrata, slaňování, lezení na Jarní skále, navečer odjezd do kempu u restaurace Harachovka, postavení stanů, táborák, seznámení s dalším programem. Út: lezení na skalách v okolí kempu-Modrý lom, slackline St: dopoledne lezení na Jelením skoku, odpoledne plavba do Bečic na kemp u Lužničanky, nocleh v kempu. Čt: plavba do Dobronic a dále k lokalitě Mamut, lezení, spaní pod širákem(převis). Pá: lezení u mamuta a na Dopoledních skalách, koupání, odpočinek, táborák, spaní pod širákem u Mamuta (převis). So: plavba do Bechyně na lokalitu Jiskra, odevzdání lodí výcvik a lezení v místní lokalitě. Večer závěrečný táborák. Ne: dopolední zdolání místní via ferraty (D-E), konec cca do 15,00hod., zabalení kempu a transport zpět do Tábora k Harachovce. Zde ukončení akce. Počet účastníků: 4 - 6 dospělých/1 horského vůdce Doprovodný program je vhodný pro děti 4 a více let.
 

Pro koho je kemp určen?

Kemp je určen pro zájemce o lezení: začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé, mládež a dospělé. Pobyt je vhodný také pro rodiče s dětmi. Nutností je dobrý zdravotní stav a tělesná kondice. Část pobytu se budeme přesouvat po vodě. OBTÍŽNOST: 1-2

Co zahrnuje cena za akci?

Cena zahrnuje: výuku horského vůdce UIAGM a storno pojištění. Cena nezahrnuje: ubytování v kempu, zapůjčení lodí, transfery a stravu platí účastníci přímo dodavatelům jednotlivých služeb. Dle ceníku 2019 pronájem lodí: 150,-Kč/loď plastová Vydra, pádla, barely, vesta. Cena kempu: stan 30,-Kč, osoba 40,-Kč, auto 20,-Kč. Ceny kempu http://www.harrachovka-tabor.cz/pages/taboriste.php se mohou lišit podle kempu a období.
 

Jak se mohu na akci přihlásit?

Pošlete nám přihlášku formulářem na této stránce - požadovaný termín a počet osob. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Termín je rezervován po zaplacení zálohy. Minimální počet účastníků jsou 4 dospělé osoby. Na 1 horského vůdce připadá 4 - 6 dospělých. Doprovodný program je vhodný pro děti 4 - 10 let a je realizován při minimálním počtu 4 dětí.
 

Mohu si domluvit jiný termín?

Jste skupinka 4 osob a vyhovoval by vám jiný termín? Napište nám své představy. My se s vámi spojíme a domluvíme se na konkrétním termínu. Termín je následně rezervován po přijetí vaší platby.

Mám zájem o akci: Lezecký kemp Toulava na lodíchSkály » další akceSpeciality » další akce

SPOLUPRACUJEME

festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenverainCMGAAIRpro

© archa