CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ
Lezecký kemp Toulava na lodích

Lezecký kemp Toulava na lodích

Na co se můžete těšit?

Pádluj a lez!

Intenzivní lezecký trénink pro celou rodinu.

Návštěvu nejzajímavějších lezeckých oblastí Táborska.

Dobrodružnou dopravu na lodi po Lužnici.

Doprovodný program pro vaše malé děti.

Česká republika

Táborsko

49.4122964, 14.6479306


léto 2024 na objednávku


Víťa Novák (vedoucí), Petr Kejklíček, Josef Šimůnek a další


18 500,- dospělý (min. 4 účastníci)

Pojeďte s námi na lezecký – vodácký kemp pro začátečníky, pokročilé, mládež a dospělé – Pádluj a lez! Na Táborsku se nachází dostatek kvalitních lezeckých oblastí pro výcvik i trénink. Loď využijeme jako dopravní prostředek k přejezdům do dalších lokalit na Bechyňsku. Na naše toulavé dobrodružství se s námi mohou vydat celé rodiny.

Během sedmi dní tak poznáme různé lezecké oblasti Táborska. S horskými vůdci UIAGM projdete praktickým výcvikem lezení v různých skalních terénech. Zdokonalíte se v lezení, slaňování, práci s lanem, práci s  knižním průvodcem aj. Čekají vás lezecké cesty obtížnosti 2-6st.UIAA, ferrata, vodáctví na lodi a spousta zábavy. Abychom zabavili vaše malé děti, zatímco budete viset na laně, připravili jsme si pro ně doprovodný program. Večer nás čekají společné táboráky.

Základnou nám bude stanový kemp a odtud budeme vyrážet za lezením do okolí. V dalších dnech se budeme přesouvat splutím po Lužnici do Bechyně a navštěvovat další skalní oblasti. Čeká nás i přespání pod převisem.

Vydejte se s námi objevovat krásu Táborska a užít si spoustu zábavy! 

Horský vůdce UIAGM má nejvyšší mezinárodní licenci pro práci v horách a disponuje odpovědnostní pojistkou.

Co potřebuji vědět?

Jaký je program akce?

Po: sraz v Táboře v 9,00hod. v Prvním lomu, úvodní výcvik, rozlezení, via ferrata, slaňování, lezení na Jarní skále, navečer odjezd do kempu u restaurace Harachovka, postavení stanů, táborák, seznámení s dalším programem. Út: lezení na skalách v okolí kempu-Modrý lom, slackline St: dopoledne lezení na Jelením skoku, odpoledne plavba do Bečic na kemp u Lužničanky, nocleh v kempu. Čt: plavba do Dobronic a dále k lokalitě Mamut, lezení, spaní pod širákem(převis). Pá: lezení u mamuta a na Dopoledních skalách, koupání, odpočinek, táborák, spaní pod širákem u Mamuta (převis). So: plavba do Bechyně na lokalitu Jiskra, odevzdání lodí výcvik a lezení v místní lokalitě. Večer závěrečný táborák. Ne: dopolední zdolání místní via ferraty (D-E), konec cca do 15,00hod., zabalení kempu a transport zpět do Tábora k Harachovce. Zde ukončení akce. Počet účastníků: 4 - 6 dospělých/1 horského vůdce Doprovodný program je vhodný pro děti 4 a více let.
 

Pro koho je kemp určen?

Kemp je určen pro zájemce o lezení: začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé, mládež a dospělé. Pobyt je vhodný také pro rodiče s dětmi. Nutností je dobrý zdravotní stav a tělesná kondice. Část pobytu se budeme přesouvat po vodě. OBTÍŽNOST: 1-2

Co zahrnuje cena za akci?

Cena zahrnuje: výuku horského vůdce UIAGM a storno pojištění. Cena nezahrnuje: ubytování v kempu, zapůjčení lodí, transfery a stravu platí účastníci přímo dodavatelům jednotlivých služeb. Dle ceníku 2019 pronájem lodí: 150,-Kč/loď plastová Vydra, pádla, barely, vesta. Cena kempu: stan 30,-Kč, osoba 40,-Kč, auto 20,-Kč. Ceny kempu http://www.harrachovka-tabor.cz/pages/taboriste.php se mohou lišit podle kempu a období.
 

Jak se mohu na akci přihlásit?

Pošlete nám přihlášku formulářem na této stránce - požadovaný termín a počet osob. Po obdržení této přihlášky vám pošleme cestovní smlouvu a další potřebné informace. Termín je rezervován po zaplacení zálohy. Minimální počet účastníků jsou 4 dospělé osoby. Na 1 horského vůdce připadá 4 - 6 dospělých. Doprovodný program je vhodný pro děti 4 - 10 let a je realizován při minimálním počtu 4 dětí.
 

Mohu si domluvit jiný termín?

Jste skupinka 4 osob a vyhovoval by vám jiný termín? Napište nám své představy. My se s vámi spojíme a domluvíme se na konkrétním termínu. Termín je následně rezervován po přijetí vaší platby.

Mám zájem o akci: Lezecký kemp Toulava na lodích  Skály » další akceSpeciality » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa