CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Horotábor 2020

Na co se můžete těšit?

Lezení na skalách

Výuka uzlování, jištění, první pomoci, orientace

Pobyt v přírodě, hry a zábava

S námi se vaše děti nudit nebudou!

Česká republika

Ostrov, Tisá

50.80280, 14.0464


4. - 11. 7. 2020 - 1. turnus (děti 7- 16 let)
11. - 18. 7. 2020 - 2. turnus (děti 7- 16 let)
18. - 25. 7. 2020 - 3. turnus (junioři 16 - 21 let)

Juráš Šefl


4 500,- Kč

Lezecká škola HOROGURU pořádá již tradiční týden plný lezení, her, běhání v přírodě a všech aktivit, které nás baví a jsou se skalami spojeny.

S dětmi se věnujeme nejen lezení jako takovému, ale i technice jištění, bezpečného pohybu ve skalách, uzlování, zdravovědě, orientace v mapách a lezeckých průvodcích, hraní her, běhání, pokřikování… prostě všemu, k čemu se ve městě člověk tak snadno nedostane a zároveň mu to moc prospívá :). Vzhledem k výběru lokality se kromě zásad ochrany skal věnujeme ve volných chvílích i zajímavostem z historie (ať už vyprávěním či filmy).

Letos se vydáme stejně jako minulý rok do skal na severu, konkrétně skalních oblastí Tisá, Ostrov, Rájec, Sněžník, Špičák... prozkoumáme, co se dá!

Ubytováni budeme v Kempu pod Císařem, snídat a večeřet budeme také tam. K obědu svačinka do skal, pití dostatek. S dětmi a malými batůžky vyjíždíme vlakem z Prahy, ostatní bagáž jede samostatně autem. Děti je také možné přivézt přímo do kempu.

Cena horotábora je 4.500,- (1.000,- záloha, zbytek do začátku července). Záloha je snížena vzhledem k pandemii Covid-19 a pravděpodobným návaznostem na ekonomickou situaci rodičů dětí. V případě zrušení tábora z nařízení vlády nebo nemožnosti účasti v přesunutém termínu je záloha vratná.

Provozovatel: Lezecká škola HOROGURU

Co potřebuji vědět?
Mám zájem o akci: Horotábor 2020Skály » další akceSpeciality » další akce

SPOLUPRACUJEME

festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenverainCMGAAIRpro

© archa