CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ
Lavinový kurz a lavinová problematika v Krkonoších na Chatě Výrovka s ČHS a s horským vůdcem UIAGM Josefem Šimůnkem, Zdeněk Hák Háčkem, Víťou Novákem. Outdoor vybavení od Pieps, ABS, Skitrab, Edelrid.

Firemní horský teambuilding

Na co se můžete těšit?

Společně v týmu se můžete těšit na výživný horský zážitek s horským vůdcem UIAGM

Získáte nové znalosti a dovednosti při pohybu v horách a jak řešit krizové situace

Dle ročního období si vyzkoušíte různé druhy horského sportu

Večerní přednáška „Horská a expediční logistika v extrému“

Česká republika

,


celoročně na objednávku


Josef Šimůnek, Juráš Šefl a další


od 2 500,-/os. a den

Hledáte pro svůj firemní teambuilding nová témata? Rádi byste společně zažili něco nového? Připravíme pro vás akci na míru z oblasti horské problematiky.

Lidé ve vašem týmu si tak mohou vyzkoušet dle ročního období různé druhy horského sportu: skialpování, lezení ledu, lavinová problematika, ferraty, skalní lezení a další. Akci připravujeme vždy tak, aby si účastníci nejenom odpočinuli od svých pracovních povinnosti, ale aby si odnesli i nové poznatky o horách a jak se v nich orientovat a řešit krizové situace, které mohou potkat každého z nás. Našim tématem tak může být „Přežití v horách“. Nácvik krizových situací navíc výživně prověří týmovou spolupráci celé skupiny.

Večer nás čeká společné posezení s přednáškou horského vůdce a jeho zkušeností z velehorských expedic, jak se na expedice připravit, jak řešit s tím spojenou logistiku v extrémních podmínkách, práce vedoucího expedice se skupinou atd. Naše firemní akce se konají nejenom v Krkonoších a českých skalních oblastech, ale připravíme pro vás i akci v zahraničí.

Dlouhodobě se pohybujeme ve světě hor a máme zkušenosti z řady velehorských expedic a akcí z nejrůznějších koutů světa.

Věříme, že budeme pro vás zajímavým partnerem.

Horský vůdce UIAGM má nejvyšší mezinárodní licenci pro práci v horách a disponuje odpovědnostní pojistkou.

Co potřebuji vědět?
Mám zájem o akci: Firemní horský teambuilding  Speciality » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa