CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Vánoční dárkový poukaz – darujte outdoorový zážitek

Na co se můžete těšit?

Skialpové a lavinové kurzy, zážitkové kurzy, horské treky a horské expedice.

Profesionální vedení v horách a skalách s horským vůdcem UIAGM.

Zdokonalování technik pohybu v horách a skalách – skialpinismus, lyžování, freeride, horolezecké dovednosti a bezpečnost.

Nové zkušenosti a poznatky z horského a skalního prostředí.

Pod vedením horského vůdce UIAGM se můžete naučit, jak zvládat obavy z aktivit, které byste provozovali rádi, ale trápíte se pocitem, „že na to nemáte“.

Můžete získat parťáka, který vás povede vaším outdoorovým světem.

Poukaz lze uplatnit na všechny naše nabízené akce včetně kurzů.

Česká republika

,


celoročně


Josef Šimůnek, Zdeněk Hák Háček, Juráš Šefl, Víťa Novák, Petr Novotný a další


od 500,- výše na vámi zvolenou hodnotu

Máte rádi sníh a hory? Rádi byste věnovali svému blízkému outdoorový zážitek?

Pokud vaše blízká osoba jezdí ráda na skialpových lyžích nebo snowboardu, jezdí freeridy, pohybuje se v zimních horách nebo v létě jezdí lézt na skály, ferraty a podniká výstupy na horské vrcholy – právě pro ní máme připravený vánoční dárkový poukaz v hodnotě, kterou si sami zvolíte.

Naše společnost organizuje skialpové a lavinové kurzy, kurzy jízdy ve volném terénu, kurzy lezení ledu a skalního lezení, horské výstupy, kurz ferraty a další aktivity, které by mohly vašeho blízkého třeba na Vánoce překvapit. 🙂

Při akcích používáme a zapůjčujeme outdoor vybavení od Pieps, ABS, Skitrab, Edelrid.

 

Co potřebuji vědět?

Vlastnosti dárkového poukazu:

Sami si zvolíte hodnotu poukazu. Vánoční dárkový poukaz může být vystaven na částku nebo zájezd, pro konkrétní osobu, s věnováním... Stačí nám váš text poslat. Dárkový poukaz lze použít na jakýkoliv zájezd a akci v roce 2020 nebo 2021. Dárkový poukaz je možné zaplatit převodem na náš účet. Hotový dárkový poukaz zašleme e-mailem v tiskovém PDF. Poukaz, který nebyl uhrazen, je neplatný. V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte níže nebo e-mailem info@ckhimalaya.com nebo telefonicky (604269045, 777042107), abychom mohli domluvit způsob věnování poukazu, způsobu platby apod. Podmínky: Poukaz může být uplatněn na jakýkoliv zájezd CK Himalaya. Záleží pouze na volných místech, proto s jeho uplatněním dlouho neotálejte. Hodnota dárkového poukazu je zcela na vás, minimální částka je 500 Kč. Hodnotu poukazu je možné čerpat na více zájezdů nebo i na více osob. Nevyčerpanou částku nevracíme. Přesáhne-li hodnota zakoupených zájezdů hodnotu poukazu, nakupující doplatí rozdíl. Dárkový poukaz nelze směnit za hotovost, ale je možné ho dále darovat, prodat... CK Himalaya není odpovědna za ztracené, ukradené či zničené poukazy. Pokud byl vystaven poukaz, ale nebyl zaplacen, nelze ho uplatnit.
Mám zájem o akci: Vánoční dárkový poukaz – darujte outdoorový zážitek  Alpy » další akceExpedice a treky » další akceLedy a mixy » další akceSkály » další akceSníh » další akceSpeciality » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa