CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Climb and speak – výuka lezecké a horolezecké angličtiny s Jesse Guthrie

Na co se můžete těšit?

Lezení ve skalách České republiky

Jesse Guthrie, světová ikona volného lezení

Výuka lezeckého názvosloví v angličtině

Testování materiálu Edelrid

Česká republika

Skalní oblasti České republiky

,


jaro - podzim 2022 na objednávku


Josef Šimůnek, Juráš Šefl, Gabriel Mazur / Výuka lezecké angličtiny: Jesse Guthrie


6500,- za 1denní program/při počtu 2 účastníků
8900,- za 1denní program/při počtu 1 účastníka

10550,- za 2denní program/při počtu 2 účastníků
15200,- za 2denní program/při počtu 1 účastníka

Jedinečný projekt CK Himalaya společně s naším kamarádem Jesse Guthrie, světovou ikonou volného lezení.

Zdokonalíte si svoji lezeckou angličtinu, např. slang, idiomy, názvy uzlů, štandů, chytů a dalších nezbytností pro vaše lezecké a horolezecké výpravy.

Seznámíte se s Jesse Guthrie a jeho historkami z dob, kdy lezl s borci jako je Jeff Lowe, Bernd Arnold, Jerry Moffatt, Wolfgang Gűllich, Kurt Albert a dalšími ikonami volného lezení.

Akce je jednodenní nebo dvoudenní a je určena pro zkušené lezce, kteří se chtějí zdokonalit v lezecké angličtině. Výuka probíhá společně za účasti českého horského vůdce ČAHV-UIAGM se znalostí angličtiny.

Come as you are and  #climb&speak.

 

Projekt připravujeme také pro francouzský a německý jazyk. Již dnes na vyžádání.

Co potřebuji vědět?

Jak je velká skupina?

Akce je velmi individuální pro 1 - max 2 lezce. Cílem je dát vám dostatečný prostor pro vaši výuku a případné zaměření angličtiny na lezeckou oblast, kterou budete potřebovat. Např. chystáte se svým zahraničním partnerem lezecký projekt, na který dlouho trénujete a potřebujete zdokonalit vaše komunikační znalosti v angličtině? Sice znáte základní lezecké pojmy, ale svému sparing partnerovi při vyvádění cesty byste potřeboval detailněji poradit, jak překonat krizové místo? Při vícedélce potřebujete pomoct s řešením problému a chcete se umět dobře vyjádřit? Chcete si být jisti, že budete umět přivolat pomoc a vysvětlit, co se přesně stalo? Příkladů bychom našli hodně, od lezení po mixy a ledolezení. Proto tu máme pro vás tento individuální projekt Climb&Speak. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi individuálními požadavky.

Pro koho je akce určena?

Akce je určena pro zkušené lezce, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině.

Jak si mohu domluvit termín?

Napište nám své představy. Akce je vhodné věnovat minimálně 1 den, nejlépe 2 dny. My se s vámi spojíme a domluvíme se na konkrétním termínu. Termín je následně rezervován po přijetí vaší platby.

Co zahrnuje cena za akci?

Cena zahrnuje výuku horolezecké angličtiny pod vedením Jesse Guthrie a metodické vedení horského vůdce UIAGM. Cena nezahrnuje: ubytování, stravu a pojištění.

Dá se výuka angličtiny aplikovat na lezení ledu?

Ano, je to jedna ze specifických oblastí pohybu v horách. Kurz výuky angličtiny vám můžeme připravit i pro ledolezení. Neváhejte nás kontaktovat.
Mám zájem o akci: Climb and speak – výuka lezecké a horolezecké angličtiny s Jesse Guthrie  Skály » další akceSpeciality » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa