CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

Cinkot vklíněnců na sedáku aneb chci lézt i tradiční skalní cesty

Na co se můžete těšit?

4 dny lezení na pískovcových skalách

Krásné skalní oblasti v kraji Toulava

Výuka lezeckých technik tradičního lezení

Česká republika

Táborsko

49.28612, 14.47016


na objednávku


Víťa Novák


23 000,- Kč za osobu (2 účastníci)
17 500,- Kč za osobu (3-4 účastníci)

Čtyři dny, čtyři různé skalní lokality, 4sady vklíněnců a Vy.

Chcete se naučit zakládat a správně používat vklíněnce, friendy, stopery, hexentry, Abalaky, smyčky, lanovice a snížit tak efektivně svůj pádový faktor v cestách, kde není fixní jištění (nýt, borhák, skoba, kruh)? Cílem kurzu je, aby jste byli schopni zajistit cokoliv kdekoliv! A vytáhnout si tak cestu nejen sportovku, ale i normální tradiční cestu.

Předpokladem pro účast je chuť se naučit něco nového, dobrá představivost, schopnost vylézt na „prvním“ 2st. UIAA venku na skalách.

Program:

1.den: sraz v Táboře na Harachovce v 9,00 hod., seznámení s programem, převzetí výbavy na lezení, přesun na Jelení skok, zahájení výcviku. Navečer přesun do další lokality. Nocleh pod širým nebem v bivaku.

2.den: lezení na Choustníku, nocleh v bivaku.

3.den: lokalita Mamut, lezení, spaní pod širákem(převis).

4.den: krátký přejezd do lokality Větrov, vrchol snažení a edukace, lezení, konec v Bechyni, maso“U Pichlů“, rozloučení v Táboře.

Počet osob: min2. – max4.

 

Horský vůdce UIAGM má nejvyšší mezinárodní licenci pro práci v horách a disponuje odpovědnostní pojistkou.

Co potřebuji vědět?
Povinné vybavení: sportovní výbava, vybavení pro spaní v kempu i ve volné přírodě nebo spaní v RD/300,-Kč/noc/kompletní vybavení. Vlastní spacák.   Lokalita: skalní oblasti Táborska, Jižní Čechy   Místo srazu: Tábor, parkoviště u restaurace Harachovka   Počet osob: min2. – max4.   V ceně zahrnuto: práci horského vůdce UIAGM a koučink, analýza videem, zapůjčení potřebného materiálu a případně lezeček. Metodický materiál.   Potřebné dovednosti: základy lezení(umělá stěna, skála), min 2UIAA/2fr.   Zvažujete, jak nejlépe vybrat lezecké vybavení? Obraťte se na profesionály Hanibal, ověřeného prodejce, co umí poradit!
Mám zájem o akci: Cinkot vklíněnců na sedáku aneb chci lézt i tradiční skalní cesty  Skály » další akce

  Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

  přijmout všenastavitodmítnout

  SPOLUPRACUJEME

  festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenvereinCMGAAIRpro

  © archa