CK Himalaya
Česká asociace horských vůdců
VYUŽIJTE NAŠICH ZKUŠENOSTÍ

AMA DABLAM 6812m expedice

Na co se můžete těšit?

Profesionální horskou expedici na vrchol Ama Dablam 6812m

Výhled nad mraky z vrcholu na okolní osmitisícovky

Nádhernou přírodu v pohoří Khumbu v Himaláji

Šerpské vesnice a život místních lidí

Nepál

27.8621000,86.8604289


únor až květen 2020
říjen až prosinec 2020

Josef Šimůnek


na vyžádání

Ama Dablam je jedna z nejkrásnějších hor v oblasti Mount Everestu. Nachází se v severovýchodním Nepálu a její hlavní vrchol měří 6812 m, vedlejší západní vrchol má 5563 m. Jméno hory lze přeložit jako „Matka s perlovým náhrdelníkem“.

Naší expedici začínáme v Lukle (2840m) legendární trasou údolím Khumbu. Výstup na tento impozantní a majestátní vrchol bude veden jihozápadním hřebenem. I přesto, že se jedná o tradiční výstupovou trasu, patří tato cesta vzhledem k celkové exponovanosti štítu k technicky obtížným himálajským výstupům.

Expedici povede Josef ŠImůnek, UIAGM horský vůdce, který má dlouhodobé zkušenosti s vedením himalájských expedic. Profesionální zabezpečení akce je včetně zabezpečení záchrany v případě, že by nastal v himalájských horách problém.

Vydejte se s námi na expedici.


Co potřebuji vědět?

Jak se můžu objednat? V jakém termínu?

V případě vašeho zájmu nám napište. Ozveme se vám. Pošleme vám podrobný itinerář, kalkulaci a domluvíme společně termín a další detaily.
Mám zájem o akci: AMA DABLAM 6812m expediceExpedice a treky » další akce

SPOLUPRACUJEME

festival Banff World Tourskialpinistické vybavení SKI TRABABS avalanche airbagElevenateChata VýrovkaAlpenverainCMGAAIRpro

© archa